Informacje o Przedszkolu

O nas » Informacje o Przedszkolu

Chatka Puchatka to Przedszkole niepubliczne działająca od 2009 roku, które prowadzi działalność opiekuńczo - wychowawczą dla dzieci w wieku od roku do 2,5 lat (grupy żłobkowe) oraz od 2,5 do 5 lat (grupy przedszkolne).

Wspomagamy proces rozwoju i edukacji dziecka w oparciu o podstawę programu wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz innych form wychowania przedszkolnego zatwierdzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Naszą filozofią jest wychowanie przez zabawę i naukę. Uczymy dzieci samodzielności, pracy zespołowej, zasad dobrej współpracy, szacunku i akceptacji odmienności drugiego człowieka.

W naszym przedszkolu dziećmi opiekują się odpowiedzialne i wykształcone osoby, które, dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę. Można więc śmiało powiedzieć, że nasze przedszkole to drugi dom, w którym dziecko spotyka się z rodzinną atmosferą, bezpieczeństwem, opieką połączoną z sercem i cierpliwością oraz przede wszystkim ze wspaniałą zabawą. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie odpowiednich warunków, zapewniających bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój każdego dziecka jednocześnie dając rodzicom poczucie pewności co do poziomu opieki nad ich pociechami.

Godziny Pracy

Pracujemy 12 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 18.00 poza dniami ustawowo wolnymi.

W ramach czesnego wchodzą:

• zabawy edukacyjne, zajęcia ruchowe, tematyczne i twórcze dostosowane do wieku i możliwości dziecka,
  • zajęcia manualno-plastyczne,
  • zabawy w języku angielskim,
  • logorytmika
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa i korekcyjna,
  • opieka psychologa i logopedy
  • religia (grupa 5-latków)
  • przedstawienia teatralno-muzyczne odbywające się na terenie placówki

Wyżywienie

Oferujemy możliwość wykupienia wyżywienia dostarczanego przez sprawdzoną już u nas firmę cateringową: