19.10.2018r. - Przedstawienie „Maciej Bałaganiarz”

Tego dnia odwiedził nas Teatr „Obieżyświat”, który zaprezentował nam bardzo ciekawe przedstawienie. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody zabawek i zachowanie głównego bohatera, który w końcu nauczył się szanować zabawki i dbać o porządek.

22.05.2018 - Audycja muzyczna pt. "Słoń Helikon"

Odwiedziła nas dzisiaj zespół "Kontrabas i Trąbka" z przedstawieniem muzycznym pt. "Słoń Helikon". Była to radosna opowieść o Słoniu Helikonie, który stracił głos. Artyści za pomocą instrumentów muzycznych w bardzo ciekawy sposób zobrazowali dzieciom przygody Słonia Helikona.

11.05.2018 - Przedstawienie "Od szewczyka do dziedzica"

W dniu dzisiejszym odwiedził nas teatr "Obieżyświat". Artyści przyjechali do nas z przedstawieniem z przedstawieniem pt. "Od szewczyka do dziedzica". Tematyka przedstawienia nawiązywała do popularnej legendy o szewczyku Dratewce. Aktorzy ukazali jak ważna jest bezinteresowna pomoc innym. Dzieci z uwagą oglądały spektakl, a po przedstawieniu chętnie słuchały i oglądały instrumenty muzyczne wykonane przez artystów z przedmiotów codziennego użytku.

05.04.2018 - Przedstawienie "Calineczka"

Dzisiaj odbyło się przedstawienie teatralne pt."Calineczka". Przedstawienie opowiadało o zabawnych przygodach tytułowej bohaterki. Spektakl ukazał dzieciom jak ważne jet zaakceptowanie innych takimi jacy są – od grubiutkiego Ropucha, po sympatycznego króla Elfow. Dzieciom jak istotne jest posiadanie pasji i rozwijanie swoich umiejętności.

01-02.04.2018 - Wielkanoc

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych dla wszystkich Przyjaciół naszego Przedszkola i Żłobka oraz Dzieci i ich Rodzin składają Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola oraz Żłobka.

23.03.2018 - Przedstawienie "Baśń o trzech braciach"

Nasze przedszkole i żłobek odwiedził teatr Arena. Artyści przedstawili dzieciom bajkę pt. "Baśń o trzech braciach". Bajka opowiadała o trzech braciach i ich zmaganiach w zdobyciu "żywej wody" dla chorej matki. Głównym przesłaniem utworu była pochwała odwagi, bezinteresownej pomocy i poświęcenia dla innych. Wszytkie dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstaiwnie.